Κώστας Τζιούμης για TEDxKlonatzidika2024: «Στηρίζουμε δράσεις πρωτοπόρες και καινοτόμες»
![Κώστας Τζιούμης για TEDxKlonatzidika2024: «Στηρίζουμε δράσεις πρωτοπόρες και καινοτόμες»](/media/k2/items/cache/4452a40e5abf5d138a7772705b9fd2dd_L.jpg)
Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά, ο Δήμος Τρίπολης στηρίζει το TEDxKlonatzidika2024, το οποίο επιστρέφει δυναμικά και φέτος στην πόλη μας από τις 18 έως τις 19 Μαΐου 2024.
Ο Δήμαρχος Τρίπολης κ. Κώστας Τζιούμης τόνισε τη σημασία που έχει η διοργάνωση στην πόλη μας δράσεων πρωτοπόρων και καινοτόμων, οι οποίες, όχι μόνο προσελκύουν κόσμο στην περιοχή μας, αλλά πυροδοτούν τη μετάδοση νέων ιδεών, που μόνο θετικό αποτύπωμα επιφέρουν στην κοινωνία, στην εργασία, στην εκπαίδευση, στην τεχνολογία και στον καθένα ξεχωριστά.
Καλούμε, λοιπόν, όλο τον κόσμο να το στηρίξει και να το αγκαλιάσει για άλλη μια χρονιά, με σκοπό να γίνει ένας ξεχωριστός θεσμός, που με τον καιρό θα εδραιώνεται και θα αναπτύσσεται.
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!