Άριστη συνεργασία ανάμεσα σε Περιφέρεια και Κέντρο Υγείας Τρίπολης
![Άριστη συνεργασία ανάμεσα σε Περιφέρεια και Κέντρο Υγείας Τρίπολης](/media/k2/items/cache/130084564adb7b4c999f56a40e79486f_L.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Θα ήθελα να εκφράσω δημοσίως τις θερμές μου ευχαριστίες στον Περιφερειάρχη μας κ. Παναγιώτη Νίκα και στον Αντιπεριφερειάρχη κ. Λαμπρόπουλο Χρήστο για την άμεση ανταπόκριση τους στο αίτημά μας, για διάθεση ηλεκτρολόγου και υδραυλικού στο Κ.Υ Τρίπολης προκειμένου να αντιμετωπιστούν οι βλάβες στη Μονάδας μας.
Η άριστη συνεργασία μας επιβεβαιώνεται για ακόμα μία φορά και χρήζει ιδιαίτερης σημασίας όταν έχει ως επίκεντρο την εξυπηρέτηση των πολιτών και ειδικά θεμάτων που άπτονται της υγείας.
Ο Δ/ντής Κ.Υ Τρίπολης
Γιώργος Κούβελας
Χειρουργός - Ορθοπαιδικός
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
6 σχόλια
-
Βρήκε ο Φίλιππος τον Ναθαναήλ
-
Ιδιας κοπής, ούνα φάτσα ούνα ράτσα……
-
Τα υδραυλικά μας μαραίνανε το οτι εχει παρατήσει ο .... διευθυντής( και καλιά τώρα) το κέντρο υγείας χωρίς γιατρούς δεν πειράζει ..... προς σύνταξη ολοταχώς μπας και γίνει διευθυντής κανας σοβαρος άνθρωπος και δεν το κλείσουν τελικά
-
Ντροπή ;;;;;
-
καλά το πάνε τα γερόντια!
-
Σλουρπ σλουρπ σλουρπ...