Ο Ευρωβουλευτής κ. Στέλιος Κυμπουρόπουλος στις εγκαταστάσεις του Αστέρα
![Ο Ευρωβουλευτής κ. Στέλιος Κυμπουρόπουλος στις εγκαταστάσεις του Αστέρα](/media/k2/items/cache/373a1b8b85043b591b80fea804df542c_L.jpg)
Ο Πρόεδρος της ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ, κ. Γιώργος Μποροβήλος και ο Αντιπρόεδρος της ΠΑΕ, κ. Δημήτρης Μποροβήλος υποδέχθηκαν στις εγκαταστάσεις του "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης" τον Ευρωβουλευτή της Νέας Δημοκρατίας, κ. Στέλιο Κυμπουρόπουλο.
Ο κ. Μποροβήλος καλωσόρισε τον κ. Κυμπουρόπουλο, ο οποίος από την πλευρά του ευχαρίστησε τον ΑΣΤΕΡΑ για τη φιλοξενία, ενώ συναντήθηκε και με τη γυναικεία ομάδα του συλλόγου μας, την οποία και συνεχάρη για την πορεία της.
Ο κ. Μποροβήλος προσέφερε στον κ. Κυμπουρόπουλο τη φανέλα της ομάδας μας, καθώς και αναμνηστικά δώρα του ΑΣΤΕΡΑ.
Κάντε εγγραφή ΕΔΩ στο ATFC.tv και ενημερωθείτε πρώτοι μέσα από τα συναρπαστικά video για όλα όσα συμβαίνουν στην ομάδα μας, ενώ ταυτόχρονα δηλώνετε συμμετοχή για όλους τους μεγάλους διαγωνισμούς με τα μοναδικά δώρα!
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!