Menu
RSS
Τετάρτη, 14/11/2018
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Τοπικό ποδόσφαιρο | Οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Τοπικό ποδόσφαιρο | Οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Η ΕΠΣΑ ανακοίνωσε τους διαιτητές για τους αγώνες που θα γίνουν το προσεχές Σαββατοκύριακο, στις τοπικές κατηγορίες της Αρκαδίας.

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(4η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Παναρκαδικού Σάββατο 10/11/18 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.  
2. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΓΕΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 10/11/18 11:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.  
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(4η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 10/11/18 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.  
4. ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Μελιγούς Κυριακή 11/11/18 11:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αστρους Σάββατο 10/11/18 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
6. ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Λεωνιδίου Σάββατο 10/11/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
 
7. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Λεβιδίου Σάββατο 10/11/18 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
 
8. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φιλικών Κυριακή 11/11/18 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
9. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Τυρού Κυριακή 11/11/18 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
 
10. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΤΕΓΕΑ Μελιγούς Κυριακή 11/11/18 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(2η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11. ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μελιγούς Σάββατο 10/11/18 15:00 ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., BEKTASH S.  
12. ΚΟΡΥΘΙΟ - ΝΕΣΤΑΝΗ Φιλικών Κυριακή 11/11/18 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΝΙΚΑ Ι., ΛΑΤΣΗΣ Γ. 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
13. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. Δημητσάνας Κυριακή 11/11/18 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S.  
14. ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Κανδήλας Κυριακή 11/11/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
15. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Λεβιδίου Κυριακή 11/11/18 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.  

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...