Τοπικό ποδόσφαιρο | Οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου
Η ΕΠΣΑ ανακοίνωσε τους διαιτητές για τους αγώνες που θα γίνουν το προσεχές Σαββατοκύριακο, στις τοπικές κατηγορίες της Αρκαδίας.
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ (4η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Παναρκαδικού | Σάββατο | 10/11/18 | 11:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | |
2. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΓΕΑ | ΔΑΚ Μεγαλόπολης | Σάββατο | 10/11/18 | 11:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ. | |
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Αγίου Ανδρέα | Σάββατο | 10/11/18 | 11:00 | ΚΥΡΙΟΣ Δ. | |
4. | ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Μελιγούς | Κυριακή | 11/11/18 | 11:00 | ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ. | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | Αστρους | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
6. | ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ) |
|
7. | ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Λεβιδίου | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ) |
|
8. | ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | Φιλικών | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
9. | ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Τυρού | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ) |
|
10. | ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΤΕΓΕΑ | Μελιγούς | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) |
|
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Μελιγούς | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., BEKTASH S. | |
12. | ΚΟΡΥΘΙΟ - ΝΕΣΤΑΝΗ | Φιλικών | Κυριακή | 11/11/18 | 11:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΝΙΚΑ Ι., ΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) |
|
13. | ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. | Δημητσάνας | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S. | |
14. | ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | Κανδήλας | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ) |
|
15. | ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ | Λεβιδίου | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.