Τζιούμης | Συνάντηση με τον υποψήφιο Ευρωβουλευτή, Σπύρο Καρανικόλα
![Τζιούμης | Συνάντηση με τον υποψήφιο Ευρωβουλευτή, Σπύρο Καρανικόλα](/media/k2/items/cache/fca6d7c8c2238379fe14d9b3d3f8a28e_L.jpg)
Συνάντηση με τον υποψήφιο Ευρωβουλευτή στις προσεχείς εκλογές για την Ευρωβουλή κ. Καρανικόλα Σπύρο, πραγματοποίησε ο Δήμαρχος Τρίπολης κ. Κωνσταντίνος Τζιούμης, την Τρίτη 14 Μαΐου 2024.
Στο πλαίσιο της συνάντησης ο κ. Καρανικόλας ενημερώθηκε πλήρως για όλα τα τρέχοντα ζητήματα και τα σημαντικά θέματα που αφορούν το Δήμο Τρίπολης, καθώς επίσης και για τα προβλήματα που αντιμετωπίζει γενικότερα η Τοπική Αυτοδιοίκηση.
Παράλληλα, η συζήτηση περιστράφηκε γύρω από θέματα Ευρωπαϊκής Πολιτικής και τη δυνατότητα διεκδίκησης – αξιοποίησης των διαθέσιμων ευρωπαϊκών χρηματοδοτικών εργαλείων από τη Δημοτική Αρχή.
Ο Δήμαρχος Τρίπολης ευχήθηκε κάθε επιτυχία στις επικείμενες εκλογές, ενώ από πλευράς του ο κ. Καρανικόλας αντευχήθηκε καλή δύναμη για τη νέα θητεία.
Σχετικά Άρθρα
- Κοινωνική Συμπερίληψη και Ανάπτυξη | Το Όραμα της Περιφέρειας Πελοποννήσου για Άτομα με Αναπηρία
- Βοηθός προπονητή ο Αναστάσης Κατσαρός στην ΑΕΚ Τρίπολης
- Είσαι νέος φοιτητής στην Τρίπολη και ψάχνεις για "σπίτι"; Η οικογένεια των Προσκόπων της Τρίπολης σε περιμένει!
- Ο Δήμος Βόρειας Κυνουρίας διοργανώνει το 3o Φεστιβάλ Τσακωνιάς»
- Ξεκληρίστηκαν δύο οικογένειες στο σοκαριστικό τροχαίο με την νταλίκα στη Μεσσηνία
5 σχόλια
-
ΣΟΒΑΡΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΑ ΟΡΦΑΝΑ ΤΟΥ ΤΖΟΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΟΣ ΕΙΔΕ ΟΤΙ Ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΑ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΝΔ ΓΕΙΑ ΜΕΛΛΟΝ
-
Δεν σήκωσες το μανίκι να δούμε το τατουάζ του ΠΑΣΟΚ
-
Σουλατσαδορε Καρανικόλα
-
Πάρε παράδειγμα από τον Σπύρο πως έκανε το σάλτο από την αγκαλιά του ΠΑΣΟΚ στην αγκαλιά του Μητσοτάκη
-
Αυτή κι αν είναι είδηση! Πόσο μας αφορά και πόσο μας αγγίζει! Όλα τα επιφανειακά, όλα τα επικοινωνιακά, όλα τα άχρηστα στην πρώτη γραμμή της επικαιρότητας.