Βουλευτής της ΝΔ «το διασκεδάζει» στην Επιτροπή για το πολύνεκρο δυστύχημα στα Τέμπη
![Βουλευτής της ΝΔ «το διασκεδάζει» στην Επιτροπή για το πολύνεκρο δυστύχημα στα Τέμπη](/media/k2/items/cache/9c24657ff85f43e6c6d1b37026ae12f1_L.jpg)
«Όταν είναι τόσες ημέρες στην Επιτροπή η κα Πέρκα, τι να κάνω άλλο; Το διασκεδάζω», δήλωσε ο βουλευτής της ΝΔ Δημήτρης Μαρκόπουλος κατά τη συνεδριάση της Εξεταστικής για τα Τέμπη!
Σάλος με τη νέα δήλωση του βουλευτή της ΝΔ και Προέδρου της Εξεταστικής Επιτροπής που διερευνά το πολύνεκρο δυστύχημα των Τεμπών. Αφού βρήκε «γουρλίδικη» την Επιτροπή, λόγω υπουργοποίησης δυο μελών της, τώρα την βρίσκει…και «διασκεδαστική», όπως είπε απευθυνόμενος στην βουλεύτρια της «Νέας Αριστεράς», Πέτη Πέρκα!
Για την πρώτη του δήλωση είχε αναγκαστεί να απολογηθεί. Για αυτήν αρκέστηκε να απαντήσει στην κα Πέρκα, που αντέδρασε, πως δεν πρέπει να κάνει «εμπόριο πόνου».
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
1 σχόλιο
-
Καλά, με αυτόν κάτι δεν πάει καλά, σίγουρα. Εκτός αν είναι τόσο πορρωμενο άτομο.