Παναρκαδικό Νοσοκομείο | Προκήρυξη μόνιμες θέσεις ακτινολόγων - Η μία είναι θέση Διευθυντή
![Παναρκαδικό Νοσοκομείο | Προκήρυξη μόνιμες θέσεις ακτινολόγων - Η μία είναι θέση Διευθυντή](/media/k2/items/cache/33f7456fa38b1ec938fc504b44ac8dd4_L.jpg)
Δύο μόνιμες θέσεις Ακτινολόγων προκήρυξε το Παναρκαδικό Νοσοκομείο, εκ των οποίων η μία είναι θέση Διευθυντή.
Η αίτηση-δήλωση υποψηφιότητας, υποβάλλεται ηλεκτρονικά στην ηλεκτρονική διεύθυνση esydoctors.moh.gov.gr με τη χρήση των κωδικών εισαγωγής στο TAXISNET.Στην ανωτέρω ηλεκτρονική διεύθυνση οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν να αναζητούν οδηγίες για τη συμπλήρωση της ηλεκτρονικής αίτησης. Η προθεσμία υποβολής αιτήσεων αρχίζει στις 21/03/2023 ώρα 14.00 (μεσημέρι) και λήγει στις 31/03/2023 ώρα 24:00 (όπως ορίζεται στην υπ’αριθμ. Γ4α/Γ.Π.14830/08-03-2023 (ΑΔΑ:ΡΛΑΝ465ΦΥΟ-ΑΣΠ) ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΞ.ΕΠΕΙΓΟΝ - ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ Απόφαση Έγκρισης).
Προς το παρόν, οι ανάγκες καλύπτουν με αποσπάσεις ακτινολόγων από γειτονικά Νοσοκομεία. Αυτή είναι όμως μια προσωρινή λύση. Το ζήτημα είναι αν για τη νέα προκήρυξη υπάρξει ενδιαφέρον ή καταστεί κι αυτή άγονη.
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
1 σχόλιο
-
λεφτά για σταθμάρχες υπάρχουν