Σταύρος Μπασακιώτης: "Το μωρό μας είναι καλά. Ευχαριστώ το Αστυνομικό Τμήμα Τρίπολης και το προσωπικό του Παναρκαδικού Νοσοκομείου"
![Σταύρος Μπασακιώτης: "Το μωρό μας είναι καλά. Ευχαριστώ το Αστυνομικό Τμήμα Τρίπολης και το προσωπικό του Παναρκαδικού Νοσοκομείου"](/media/k2/items/cache/b90fcd76a64c8bac784b4af6560d3b47_L.jpg)
Για το περιστατικό με το παιδί 14 μηνών από την Αργολίδα (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ), ο πατέρας του παιδιού, Σταύρος Μπασακιώτης, αναφέρει: "Ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου όλους τους φίλους για το ενδιαφέρον. Το μωρό μας είναι καλά . Είμαστε όλοι καλά. Συγχωρέστε με που δεν μπορώ να απαντήσω σε όλους. Σύντομα όταν βρω τη δύναμη θα ανεβάσω ένα βίντεο εξιστορώντας το συμβάν και τα γεγονότα.
Θέλω να ευχαριστήσω το Α.Τ. ΤΡΊΠΟΛΗΣ και συγκεκριμένα τον Τάσο Τράμπα που βρέθηκε στον δρόμο μου και με βοήθησε για να μεταβούμε ταχύτατα στο παναρκαδικό νοσοκομείο Τρίπολης όπως επίσης και τους γιατρούς και νοσηλευτές για την άμεση ανταπόκριση στην κατάσταση του παιδιού μου, καθώς και τον διοικητή του Παναρκαδικού νοσοκομείου για την άμεση ευαισθητοποίηση του."
Θέλω να ευχαριστήσω το Α.Τ. ΤΡΊΠΟΛΗΣ και συγκεκριμένα τον Τάσο Τράμπα που βρέθηκε στον δρόμο μου και με βοήθησε για να μεταβούμε ταχύτατα στο παναρκαδικό νοσοκομείο Τρίπολης όπως επίσης και τους γιατρούς και νοσηλευτές για την άμεση ανταπόκριση στην κατάσταση του παιδιού μου, καθώς και τον διοικητή του Παναρκαδικού νοσοκομείου για την άμεση ευαισθητοποίηση του."
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!