Απομακρύνθηκε από τη ζώνη των Play off ο Αστέρας
![Απομακρύνθηκε από τη ζώνη των Play off ο Αστέρας](/media/k2/items/cache/377abbc0b827477bdf9a1f87ef30ff13_L.jpg)
Με τον Κοσέλεφ να έχει την απόκρουση της χρονιάς και απόκρουση σε πέναλτι και τον Καρλίτος να πετυχαίνει μια γκολάρα κι ένα πέναλτι, η Λαμία νίκησε με ανατροπή τον Αστέρα των 10 παικτών από το 37ο λεπτό σε ματς για να θυμάσαι!
Η Λαμία αναδείχθηκε νικήτρια στο ντέρμπι της έκτης θέσης και της εισόδου στα πλέι οφ, επικρατώντας (με ανατροπή) 2-1 του Αστέρα Τρίπολης στο «Αθανάσιος Διάκος» και αφήνοντας τους Αρκάδες τέσσερις βαθμούς πίσω, ενώ ταυτόχρονα οι νικητές πλησίασαν τον (πέμπτο) Άρη στο -2.
Tags:
Αστέρας Τρίπολης,Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!